SERWIS
Czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00 tel. (+48) 886 855 955
CHIPTUNING

CHIPTUNING

Oferujemy usługę zwiększenia mocy (Chiptuning) silnika w Państwa samochodzie. Chiptuning polega na zoptymalizowaniu parametrów pracy silnika samochodu poprzez odpowiednie przeprogramowanie komputera sterującego pracą silnika. Korzyści płynące z wykonania Chiptuningu to oczywiście zwiększenie mocy silnika, poprawienie momentu obrotowego, ale przede wszystkim zmniejszenie zużycia paliwa, a w konsekwencji zmniejszenie emisji spalin do atmosfery.

Samochody po prawidłowo wykonanym Chiptuningu charakteryzują się dużo lepszymi parametrami jezdnymi i dzięki temu stają się bezpieczniejsze.

Przed przystąpieniem do modyfikacji (chiptuningu) oprogramowania sterownika, diagnozujemy samochód na ewentualną obecność błędów.

Odczyt oraz programowanie sterownika odbywa się w całości poprzez złącze diagnostyczne samochodu

Chiptuning samochodów Subaru

Oferta obejmuje również pojazdy z silnikami benzynowymi doładowanymi jak i wolnosącymi opartych na sterowniku Denso.
W przypadku samochodów sprowadzonych z USA przestawienie parametrów pracy silnika z benzyny 92 oktany (jaka jest używana w USA) na 95 oktan.
Istnieje również możliwość wyprogramowania drugiej sondy lambda w przypadku uszkodzenia katalizatora lub samej sondy. Przyrost mocy w przypadku silników wolno ssących to ok. 10 - 15%, zwiększenie "elastyczności" silnika

Programowanie odbywa się całkowicie bez inwazyjnie poprzez złącze diagnostyczne samochodu.

Czas wykonania usługi ok. 2 godzin

powrót